ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ВЕБ-СТАТТІ

Головний винахідник Землі вирішив "винайти" освіту

20.06.2016

Винахідника, підприємця і засновника SpaceX Ілона Маска по праву вважають трудоголіком. Його робочий тиждень перевищує сто годин і він фактично живе на роботі або в літаку між офісами своїх компаній. Незважаючи на таку зайнятість, він вважає, що розумні люди повинні заводити якомога більше дітей. У самого Маска п'ятеро дітей: 9-летні трійнята та 11-літні двійнята.

Маск вважає дуже важливим дати дітям широку освіту і навчити їх критично мислити. Його діти почали своє навчання в Мірманской школі для обдарованих дітей в Лос-Анджелесі. У цю престижну школу можна потрапити тільки пройшовши спеціальний IQ-тест, а серед її випускників значиться колишній головний технічний директор Microsoft Натан Мірволдом. Однак навіть ця школа виявилася невідповідною, з точки зору Ілона Маска. Не знайшовши ідеальну для своїх дітей школу, він відкрив свою власну і назвав її Ad Astra - так звучить друга половина латинської прислів'я, аналога нашої «Через терни до зірок». Вона розташована в Південній Каліфорнії, зараз в ній вчиться не більше 20 чоловік - всі вони діти співробітників SpaceX. Для свого проекту бізнесмен спеціально переманив одну викладачку зі школи, де колись навчався.

За словами Маска, школа позбавлена традиційної для американських освітніх установ структури і керується не заздалегідь написаної шкільною програмою, а тим, що цікаво дитині в даний момент. Всі діти проходять навчання одночасно, як «на заводській лінії складання», за висловом самого Маска. «Деякі люблять математику, інші - мови або музику. Набагато логічніше засновувати навчальну програму на тому, що притягує дитину в той момент, коли він вчиться, а не змушувати його проходити заздалегідь написану програму », - вважає Маск.

Він вважає, що потрібно вчити дітей вирішувати проблеми, а не використовувати готові інструменти для їх вирішення.

Зазвичай, якщо ви хочете пояснити дітям принцип роботи двигунів, ви станете спочатку розповідати йому все про викрутку і гучних ключах - це традиційний, але дуже непростий підхід. На думку бізнесмена, набагато краще показати дитині двигун і попросити розібрати. «Це поставить його в ту ситуацію, коли необхідність інструментів виявиться очевидною», - пояснює він.

Підприємець каже, що заснував власну школу, тому що інші «не робити те, що повинні були робити». «Я ненавидів в дитинстві ходити в школу. Це були тортури. Тепер мої сини не можуть дочекатися, коли закінчаться канікули, щоб піти в школу. Думаю, це хороший знак », - зізнавався він в інтерв'ю.

Детальніше читайте тут: http://www.businessinsider.com/elon-musk-creates-a-grade-school-2015-5

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*