ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Законопроект щодо захисту житлових прав студентів-переселенців готовий до прийняття як Закон

06.07.2018

Законопроект Валерія Писаренка щодо захисту житлових прав студентів -переселенців № 6142 підготовлений до другого читання та рекомендований до ухвалення в цілому як Закон.

Таке рішення прийняли члени Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Перша редакція проекту закону майже не зазнала змін.

Основна правка, яку внесли в документ, стосується забезпечення житлом студентів-переселенців протягом 6 місяців з моменту закінчення навчального закладу.

Тепер замість надання можливості проживати в гуртожитках, в яких студенти були зареєстровані під час навчання, їм будуть компенсувати оренду житла протягом півроку після закінчення вишу.

Також члени Комітету рекомендували прописати в документі, що фінансування орендної плати здійснюється щомісячно у формі грошової виплати, а порядок визначення її розміру та виплати встановлюватиме Кабмін на відповідний бюджетний період.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*