ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Закон про порядок встановлення лічильників на газ відновить права жителів багатоповерхівок

21.12.2017

Закон, який зобов'язує обладнати багатоквартирні будинки індивідуальними лічильниками газу, допоможе відновити справедливість при нарахуванні комунальних послуг для мільйонів українців.

Про це заявив народний депутат Валерій Писаренко, коментуючи прийняття Верховною Радою законопроекту №5722-д "Про внесення змін до закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників побутовим споживачам природного газу".

За прийняття закону проголосували 325 народних депутатів.

Як зазначив Писаренко, депутатська група "Партія "Відродження" підтримала законопроект №5722-д, оскільки він допоможе знизити вартість комунальних послуг для мешканців багатоповерхівок.

"Нарешті права українців, які проживають в багатоквартирних будинках, будуть відновлені. Домовий лічильник тепер буде монтуватися тільки за їх згодою. Затверджений Кабінетом Міністрів порядок визначає, яким чином жителі самі зможуть купити і встановити собі квартирний лічильник. Після чого вартість приладу їм буде компенсована за рахунок тарифів ", - пояснив Валерій Писаренко.

Політик також додав, що питання індивідуальних газових лічильників є нагальним для мільйонів українських сімей.

"Я тільки що повернувся з Харкова: люди вже стогнуть від того, що їм не дають можливості оплачувати платіжки за об'єктивні обсяги спожитого газу. Нараховуються якісь суми, вписуються якісь показники, які абсолютно нікому не зрозумілі. Тому прийняття закону змінить ситуацію з порушенням прав людей, коли їх зобов'язували платити тарифи за весь будинок в пропорції квартири. Думаю, сьогодні Верховна Рада зробила невеличкий подарунок українцям до Нового року", - підкреслив народний депутат.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*