ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ВЕБ-СТАТТІ

YouTube запустив власну соцмережу

14.09.2016

Відеохостинг YouTube представив нову функцію YouTube Community, завдяки якій автори зможуть не тільки розміщувати свої відео, але і ділитися іншим контентом. Це своєрідна вбудована соцмережа, повідомляє gagadget.com.

У вкладці Community («Спільнота») на сервісі можна публікувати інформацію про свої проекти, фотографії, GIF-ки і просто зображення. Нові записи будуть автоматично з'являтися в стрічках передплатників каналу.

Поки «Спільнота» працює в тестовому режимі, а сама вкладка з'явилася тільки у деяких каналів. За словами команди YouTube, вони будуть стежити за реакцією користувачів і планують додавати нові функції в майбутньому. Найближчими місяцями вкладка стане доступна на більшій кількості каналів.

Головна мета цього проекту - дати авторам більше можливостей для залучення аудиторії, тобто домогтися того, щоб глядачі більше часу проводили на сайті (або в застосунку) YouTube.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*