ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ КНИГИ

Відкриття, які змінили світ

04.10.2016

автор:Джон Кейжу

Сьогодні на моєму столі збірник найбільших відкриттів у медицині, які врятували мільйони життів і змінили наше бачення світу.

<span class='num'>2</span><span class='num'>0</span><span class='num'>1</span><span class='num'>6</span>_<span class='num'>0</span><span class='num'>8</span><span class='num'>1</span><span class='num'>9</span>_<span class='num'>0</span><span class='num'>1</span> VP<span class='num'>0</span><span class='num'>9</span><span class='num'>8</span><span class='num'>3</span>

У цій книзі - історії, що ховаються за десятьма найбільш вражаючими відкриттями, історії людей, які боролися за свої відкриття і за істину, людей, яких часто не розуміли. Це не сухі факти, а фатальні таємниці, детективні історії і викриття, історії про відданість улюбленій справі і твердості духу.

Від мікробів до генів, від Гіппократа до найсучаснішої науки - це історії про відкриття, які змінювали світ і, цілком ймовірно, що врятували наше життя.

<span class='num'>9</span>

На початку книги "Відкриття, які змінили світ" Джон Кейжу пише про те, що на сьогоднішній день в світі зроблено більше 2 млн. відкриттів і обґрунтовує, чому в своїй книзі він виділив лише 10, на які факти і сучасні дослідження останніх 10 років автор спирався.

Зупинюся на найяскравіших моментах книги. Розкриваючи кожну наукову подію, автор дає невелику історичну довідку про час, в якому жив той чи інший дослідник.

А потім починається найцікавіше - автор послідовно в хронологічному порядку висвітлює події, які сприяли новому історичному відкриттю.

Наведу це на прикладі однієї з найбільш вражаючих, на мій погляд, глав книги про відкриття ДНК. У своє дослідження автор включив епоху з часів Гіппократа до наших днів.

У цьому розділі «Розгадати шифр Бога: відкриття генетики і ДНК» Джон Кейжу розкриває такі фундаментальні питання, як:

— як материнські враження під час вагітності можуть вплинути на немовлят в утробі і стати причиною вроджених дефектів;

— хронологія перших генетичних відкриттів Менделя на основі задокументованих більше 20 000 гібридів - 8-річної практики вченого, коли за один рік генетик виростив понад 3 500 рослин другого покоління;

— відкриття активних генів;

— структура ДНК та її зовнішній вигляд.

І у кінці глави автор наводить хронологію розшифровки «коду Бога»:

<span class='num'>2</span><span class='num'>5</span><span class='num'>0</span>_<span class='num'>1</span><span class='num'>0</span>-otkrytij

Як бачите, Джон Кейжу написав фундаментальну працю, у якому зібрав цілий пласт історії. Для мене книга виявилася надзвичайно цікавою. У такій легкій і захоплюючій формі про такі складні і серйозні події мені ще не доводилося читати.

Із задоволенням рекомендую книгу Джона Кейжу всім, хто цікавиться науковими відкриттями. Прочитавши її, ви на історичних прикладах переконайтеся, що багато що залежить не тільки від наполегливості людини, а іноді й від простої випадковості.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*