ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСЯ ІНФОГРАФІКА

Від створення світу до появи iPhone

25.08.2016

IT-ресурс Quartsoft поділився зі своїми читачами дуже цікавою інфографікою, в якій описуються всі революційні технології, завдяки яким ми сьогодні можемо користуватися смартфонами.

Ця стаття розповість вам про те, як, коли і ким були зроблені перші революційні відкриття. До того ж історія охоплює не тільки наш час, але і період до нашої ери. Наприклад, ви знали, що статичну електрику було відкрито в далекому 600 році до нашої ери? А то, що Бенджамін Франклін першим зрозумів принцип виникнення електричних потенціалів?

Всі ці технології використовуються і зараз. Якщо вам цікаво, як люди дійшли до цього і завдяки кому ми з вами маємо iPhone, подивіться цю інфографіку:

no image

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*