ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Виборчий кодекс, прийнятий за основу, не буде ухвалений парламентом в цілому

19.02.2018

"Виборчий кодекс, який був прийнятий парламентом за основу, не буде ухвалений в цілому в такій редакції, як зараз ", – про це повідомив, під час прямого ефіру на телеканалі «ZIK», народний депутат України Валерій Писаренко.

На думку нардепа, цей документ не відповідає потребам людей. Система, яка запропонована в ньому, не вирішує питання відкритих списків – люди, як і зараз, не зможуть бачити, за кого вони голосують.

"Стосовно виборів Президента – там все тихо, і там просто йде боротьба за владу. У нас ніхто не розглядає, які ідеї пропонують кандидати, чим вони покращать долю народу. Всі говорять лише про те, хто буде наступним президентом. Але важливо не тільки, хто буде новим Президентом, а що він привнесе в наше життя. Ми бачили останні роки, що Президент не змінює життя на краще." – резюмував Валерій Писаренко.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*