ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ КНИГИ

Велика вісімка

25.05.2016

автор: Річард Сент-Джон

Чим необхідно володіти, щоб домогтися успіху? Які загальні риси у всіх успішних людей? Що відрізняє успішну людину від інших? Відповіді на ці питання Річард Сент-Джон шукав протягом 10 років, а свої висновки побудував на основі опитування 500 успішних людей з усього світу, в тому числі Білла Гейтса і творців Google.

Для своєї праці Сент-Джону знадобилося зібрати, обробити та проаналізувати величезну кількість статистичного матеріалу. Це дало йому можливість виявити зв'язки між різними якостями характеру і успіхом.

В результаті такого великого дослідження виявилося, що всі успішні люди володіють вісьмома особистими якостями: пристрастю, працьовитістю, концентрацією, умінням долати себе, здатністю до самовдосконалення, креативністю, умінням служити людям і завзятістю.

<span class='num'>0</span><span class='num'>2</span><span class='num'>8</span>efc<span class='num'>9</span><span class='num'>4</span>d<span class='num'>9</span>f<span class='num'>6</span>efae<span class='num'>7</span>f<span class='num'>2</span><span class='num'>2</span>dc<span class='num'>1</span>b<span class='num'>5</span>eef<span class='num'>2</span><span class='num'>6</span><span class='num'>7</span>a

Для докладного опису кожного з цих якостей автор відводить окремий розділ. В основу всіх висновків покладено життєвий досвід різних відомих людей, які зуміли домогтися успіху. Також у книзі наведені мотивуючі та надихаючі вислови відомих успішних особистостей минулого і сучасності.

<span class='num'>2</span><span class='num'>4</span>_<span class='num'>6</span><span class='num'>2</span>de<span class='num'>3</span><span class='num'>9</span>cabc<span class='num'>9</span><span class='num'>5</span><span class='num'>0</span><span class='num'>2</span>eef<span class='num'>1</span><span class='num'>2</span>a<span class='num'>3</span><span class='num'>6</span><span class='num'>2</span><span class='num'>8</span><span class='num'>4</span><span class='num'>2</span><span class='num'>9</span>a<span class='num'>9</span>ce<span class='num'>9</span>_<span class='num'>1</span><span class='num'>4</span><span class='num'>5</span><span class='num'>3</span><span class='num'>8</span><span class='num'>2</span><span class='num'>4</span><span class='num'>6</span><span class='num'>8</span><span class='num'>2</span>

Відмінна риса книги в тому, що в ній узагальнено досвід не однієї сотні успішних людей. Живі приклади, ненав'язливий стиль викладу, мудрі цитати дають привід для власних міркувань і служать каталізатором особистісного розвитку.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*