ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ФОТО

ВСІ ФОТО

Валерій Писаренко зустрівся з батьківським активом навчальних закладів Шевченківського району Харкова

27.10.2017

Валерій Писаренко: "Я дуже радий, що Харків показує позитивну динаміку в порівнянні з іншими містами у розвитку сфери освіти. Я можу з упевненістю заявити, що в деяких моментах Харків випереджає навіть столицю. Все це завдяки тому, що ми працюємо як одна команда. Без батьків неможливий успіх дітей, тому формат таких зустрічей потрібно продовжувати, необхідно залишатися однодумцями на шляху розвитку шкіл і завжди підтримувати живий діалог."

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*