ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко зустрівся з делегацією Національного демократичного інституту США

19.06.2017

Народний депутат України Валерій Писаренко зустрівся з делегацією Національного демократичного інституту США (НДІ) на чолі з Головою Ради директорів цієї організації, колишнім Державним секретарем США Мадлен Олбрайт.

<span class='num'>1</span>_ сайт

Головними темами зустрічі були питання щодо міжпартійного співробітництва, парламентської реформи та побудови консенсусу в парламенті України.

У дискусії також взяли участь голови фракцій Верховної Ради України, представники програми USAID в Україні та програми розвитку ООН в Україні.

<span class='num'>2</span>_ сайт

Валерій Писаренко поінформував представників НДІ про те, що міжпартійне співробітництво та дискусія з критичних для країни реформ відсутні в українському парламенті.

"Соціально важливі реформи просуваються без урахування експертної думки великих парламентських фракцій, бо вони знаходяться у меншості",- зазначив народний депутат.

За словами політика, навіть, незважаючи на підтримку багатьох ініціатив парламентської більшості, партії меншості сьогодні не можуть розраховувати на справедливий формат діалогу.

"Як представник групи, яка на 100% складається з депутатів, обраних на одномандатних округах, хочу відзначити відсутність діалогу також з питання залучення значної частини цього депутатського корпусу в питання вирішення проблем країни. Як втім і відсутність підтримки ініціатив таких парламентаріїв. Законодавче забезпечення прав депутатів-мажоритарників блокується парламентською більшістю", - додав парламентар.

<span class='num'>3</span>_ сайт

Валерій Писаренко також звернув увагу представників НДІ на те, що заморожений процес щодо реформування виборчого законодавства.

"Мною розроблений Виборчий кодекс, який сприяє впровадженню партійної системи в усі сфери життя, але ми не можемо навіть відправити його на аналіз у Венеціанську комісію. Чому - незрозуміло. Ніяких сигналів про те, яку виборчу систему нам запропонує парламентська більшість ми не бачимо", - пояснив Писаренко.

MWUrbZA<span class='num'>7</span>WBA

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*