ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко зустрівся із послом Мальтійського Ордену в Україні

05.02.2018

Народний депутат Валерій Писаренко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним  послом  Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне.

Зустріч відбулася 5 лютого у Посольстві Республіки Мальта в Україні.

<span class='num'>1</span>.<span class='num'>1</span>

Під час бесіди сторони обговорили соціально-політичну ситуацію в нашій країні, напрями співпраці між народними депутатами групи «Партія «Відродження» та Мальтійським Орденом в Україні, можливість реалізації спільних  ініціатив та проектів.

<span class='num'>1</span>

"Співпраця Мальтійського ордену з Україною триває уже не один рік, передусім у сфері соціальної допомоги, здійснення благодійних місій та проектів. Переконаний, що така підтримка є надзвичайно важливою і необхідною для нашої держави. А об’єднавши зусилля, ми зможемо досягнути ще більшого, спільно реалізуємо не один проект", – висловив сподівання Валерій Писаренко.

Політик також запевнив у готовності поглиблювати співпрацю із Мальтійським Орденом в Україні.

<span class='num'>2</span>

<span class='num'>3</span>

<span class='num'>4</span>

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*