ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко запропонував взяти за основу його проект закону про Антикорупційний суд

05.02.2018

Народний депутат України Валерій Писаренко пропонує взяти за основу законопроект про створення Антикорупційного суду, розроблений його командою. Із такою пропозицією він виступив під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій ВР.

За словами парламентарія, саме його законопроект якнайбільше відповідає рекомендаціям Венеційської комісії.

"Ми розуміємо, що викликом на цю сесію є питання про створення Антикорупційного суду. Ми внесли наш проект закону про Антикорупційний суд – №7440-1 і наполягатимемо на тому, щоб він був прийнятий за основу. Тому що вважаємо, що саме в нашому законопроекті був використаний весь досвід і весь обсяг рекомендацій як Венеційської комісії, так і МВФ, а також інших фінансових донорів країни, які давали свої пропозиції", – сказав Валерій Писаренко.

Політик наголосив, що в питанні створення Антикорупційного суду вже час переходити від політичної дискусії до практичної законотворчої роботи.

"Вважаю, що якомога швидше треба створити такий суд, якщо ця ідея буде підтримана в парламенті. Але при цьому треба розуміти,  що ухвалити законопроект та створити суд замало. Суспільство повинне дуже уважно стежити за тим, які судді потраплять до цього суду. Від цього буде залежати, як він працюватиме. Щоб ми з вами не створили установу, яка виявиться лише пшиком", – зазначив народний депутат.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*