ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко візьме участь у засіданні сесії Комітету ООН зі сталої енергетики у Женеві

26.09.2016

З 28 по 30 вересня народний депутат Валерій Писаренко представлятиме Україну на 25-й сесії Комітету зі сталої енергетики Європейської економічної комісії ООН (UNECE) у Женеві.

У засіданні також візьмуть участь делегації міжнародних урядових і неурядових організацій, представники газових і найбільших енергетичних компаній країн-членіpalais-des-nations-<span class='num'>0</span>в ЄЕК ООН.

Основна тема сесії - енергетика і навколишнє середовище у контексті «зеленої» економіки, а також обговорення проблем, які необхідно усунути у світі до 2030  року, щоб забезпечити сталість енергетики.

«Перше - це невідповідність між нинішніми діями, розпочатими урядами, і взятими зобов'язаннями. А друге - між їхніми зобов'язаннями і амбітною цілью потрібно обмежити зростання температур таким чином, щоб він був значно менше 2 ° С. Більше половини бюджету, виділеного на вирішення завдання щодо обмеження температур, вже освоєно, і при нинішніх рівнях викидів у світі його інша частина буде витрачена протягом п'яти найближчих років. Ця ситуація вимагає негайних змін у способах виробництва і споживання енергії », - йдеться в порядку денному.

На засіданні планується знайти конкретні рішення, як змінити сучасні системи енергозабезпечення, як скоротити викиди парникових газів від перетворення енергії для пом'якшення зміни клімату, як забезпечити надійність енергопостачань і зробити енергетичні послуги за доступними цінами.

Надалі ці рекомендації стануть основою проекту «Шляхи переходу до сталою енергетики» та підсумкових документів 25-ї сесії.

Також на засіданні Комітету будуть представлені практичні матеріали, які допоможуть країнам в розробці національних планів дій по здійсненню цілей сталого розвитку.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*