ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко вітає з прийдешнім Новим Роком!

30.12.2017

Дорогі харків'яни, дорогі друзі!

Ми з вами проводжаємо ще один рік, який кожному з нас приніс щось своє - нові перемоги, радості, зустрічі та відкриття. Звичайно, були розчарування і помилки, але вони дали нам новий досвід, зробили нас сильнішими.

Ми вдячні всім жителям Харкова за розуміння, довіру та активну участь у житті міста. Адже тільки разом ми зможемо досягти тих високих цілей, які ставимо перед собою.

Цей рік ми проводжаємо з хорошими почуттями. Він був для нашого міста добрим і динамічним, багато з того, що було заплановано, стало реальністю.

Наша команда створювала безпечні та комфортні умови проживання, будувала нове житло і сучасні дитячі спортивні майданчики, відновлювала дитсадки.

У місті розвивалася дорожньо-транспортна інфраструктура, впроваджувалися важливі проекти. Велику увагу було приділено модернізації наших медичних та навчальних закладів, підтримці соціальної сфери. І попереду у нас ще багато хороших планів.

Я бажаю всім зустріти новорічні свята разом з близькими людьми так, щоб радість спілкування з ними зарядила вас новими життєвими силами і вдихнула нові надії.

Нехай у кожній родині буде затишок та достаток, і Новий рік буде щедрим на добрі справи і радісні події. Бережіть один одного, даруйте один одному любов та тепло.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

DSC_<span class='num'>3</span><span class='num'>7</span><span class='num'>4</span><span class='num'>7</span> (<span class='num'>1</span>)

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*