ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко виступив на презентації звіту REN21 та ЄЕК ООН про стан відновлюваної енергетики

12.06.2017

Народний депутат України та віце-голова бюро Групи експертів з відновлюваної енергетики і віце-голова бюро експертної Групи з енергоефективності Комітету зі сталої енергетики ЄЕК ООН Валерій Писаренко взяв участь у презентації спільного звіту REN21 та ЄЕК ООН про стан відновлюваної енергетики - REN21_UNECE_Renewable_Energy_Status_Report_2017_Report_FINAL

Цього року глобальну доповідь з відновлюваних джерел енергії REN21 та ЄЕК ООН представили в Астані, під час ЕКСПО-2017, у рамках Восьмого Міжнародного форуму «Забезпечення сталого розвитку енергетики».

У своєму виступі Валерій Писаренко зазначив, що Форум впевнено просувається вперед у питаннях сталого розвитку та зеленої економіки. А плідне співробітництво REN21 з країнами ЄЕК ООН, за словами політика, демонструє ефективні результати.

Astana-<span class='num'>7</span>

Валерій Писаренко подякув експертам REN21 за те, що у грудні минулого року провели у Києві виїзний семінар «Як залучити інвестиції в розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні» та розробили рекомендації для українського уряду  щодо вдосконалення механізмів стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії.

"Це допомогло прискорити процес прийняття у другому читанні закону про ринок електроенергії в Україні, який містить розділ, присвячений відновлюваним джерелам енергії. Крім того, ці рекомендації зайняли своє місце в проекті закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання", щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії.", - уточнив Писаренко.

На думку депутата, ЄЕК ООН та REN21 будуть і далі успішно сприяти досягненню цілей в процесі розвитку відновлюваної енергетики в Україні.

Astana-<span class='num'>9</span>

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*