ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко вимагає від Генпрокуратури, МВС і СБУ дати оцінку подіям у Харкові

23.06.2018

Народний депутат України Валерій Писаренко та група парламентарів звернулися до керівництва Верховної Ради, а також голів СБУ та МВС з вимогою дати оцінку подіям, що сталися у Харкові 20 червня.

"У роботу Харківської міської ради, а також комунальних підприємств міста протягом тривалого часу здійснюється втручання з боку працівників обласної прокуратури та Служби безпеки України. Посадові особи зазначених вище органів на підставі різноманітних приводів приходять у приміщення міської ради, а також на всі без винятку комунальні підприємства, вилучають необхідну для ефективної роботи міськради та підприємств документацію, викликають керівників на багатогодинні допити. В результаті такого втручання відбуваються порушення в нормальній роботі міської ради та її комунальних підприємств", - говориться у зверненнях.

"20 червня невідомі особи намагалися зірвати засідання Харківської міської ради. Кілька десятків агресивно налаштованих людей спортивної статури увірвалися в приміщення міської ради, розбили скло, знищили портрети міських голів минулих років, влаштували бійку, в ході якої застосували газ, а потім підпалили димові шашки. Незважаючи на явне порушення закону і небезпечну для оточуючих поведінку невідомих осіб, працівники Національної поліції, які прибули на місце події, не вжили в межах своєї компетенції і передбачених законом обов'язків заходи для якнайшвидшого відновлення правопорядку", - підкреслили нардепи.

З огляду на ці факти, парламентарі вимагають провести всебічне розслідування цих подій, вжити заходів для перевірки законності дій працівників прокуратури Харківської області та обласного управління СБУ під час проведення ними обшуків і вилучення документів у Харківській міській раді та на її комунальних підприємствах.

Крім того, депутати попросили здійснити перевірку можливої причетності працівників територіального управління СБУ в Харківській області до організації подій, що сталися 20 червня в приміщенні Харківської міської ради, а також законності та професіоналізму дій працівників Національної поліції, які прибули на місце події.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*