ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко у п'ятірці найефективніших депутатів Харківщини у 2017 році

28.12.2017

Харківську область в парламенті представляють 23 народні депутати: 14 мажоритарників та 9 списочників. Громадянська мережа ОПОРА склала рейтинг найефективніших та найменш продуктивних народних депутатів Харківщини у 2017 році.

За 2017 рік у Верховній Раді відбулося 116 пленарних засідань, з яких жодного не пропустили лише 2 харківські депутати. Всього у 2017 році народні обранці з Харківщини зареєстрували 338 законопроектів, подали 187 запитів та 252 рази виступили у парламенті.

<span class='num'>2</span><span class='num'>6</span><span class='num'>1</span><span class='num'>1</span><span class='num'>3</span><span class='num'>7</span><span class='num'>1</span><span class='num'>6</span>_<span class='num'>1</span><span class='num'>7</span><span class='num'>9</span><span class='num'>6</span><span class='num'>0</span><span class='num'>8</span><span class='num'>3</span><span class='num'>9</span><span class='num'>6</span><span class='num'>7</span><span class='num'>3</span><span class='num'>5</span><span class='num'>1</span><span class='num'>5</span><span class='num'>1</span><span class='num'>3</span>_<span class='num'>7</span><span class='num'>2</span><span class='num'>3</span><span class='num'>9</span><span class='num'>1</span><span class='num'>5</span><span class='num'>3</span><span class='num'>9</span><span class='num'>5</span><span class='num'>4</span><span class='num'>2</span><span class='num'>1</span><span class='num'>4</span><span class='num'>0</span><span class='num'>8</span><span class='num'>8</span><span class='num'>9</span><span class='num'>5</span>_n

Народний депутат Валерій Писаренко 33 рази виступав на пленарних засіданнях, подав 28 запитів. Відсоток відвідуваності засідань за письмовою реєстрацією – 56%. 5% законопроектів депутата було прийнято.

Таким чином, Валерій Писаренко зайняв третє місце у рейтингу та увійшов до п'ятірки найефективніших депутатів Харківщини у 2017 році.

Активність народних депутатів Харківщини в парламенті у 2017 році
Infogram

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*