ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко розповів про озеленення енергетичного сектору України

12.06.2017

Озеленення енергетичного сектору – це одна з найамбіціозніших та найскладніших реформ, яку сьогодні впроваджує Україна.

Про це, під час сесії Європейської Економічної комісії ООН, в Астані, заявив народний депутат України, віце-голова бюро Групи експертів з відновлюваної енергетики і віце-голова бюро експертної Групи з енергоефективності Комітету зі сталої енергетики ЄЕК ООН Валерій Писаренко.

У рамках обговорення теми сесії "Сінергія енергоефективності та відновлюваної енергетики", парламентар розповів про український досвід і наголосив, що розвиток відновлюваних джерел енергії одночасно з впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності – це не вимушені дії, це принцип життя українців.

"Ми багато інвестуємо в пошуки нових джерел енергії і в перехід на відновлювану енергетику. У той час, як енергія, яку ми не споживаємо, за визначенням, є найдешевшим, найбезпечнішим і найбільш стійким джерелом, який ми коли-небудь знайдемо. Тож, на мій погляд, енергоефективність - це найшвидше і найчистіше рішення для задоволення енергетичного попиту в майбутньому. Це таке саме джерело енергії, як і будь-який інший варіант на ринку сьогодні, як і звичайні види палива", - зазначив депутат.

Валерій Писаренко представив учасникам діалогу стратегію озелення енергетичного сектору України і висловив надію, що "завдяки участі в Міжнародному енергетичному форумі та ЕКСПО -2017 Україна зробить ще один впевнений крок в реалізації енергетичної реформи та у переході до стійкого миру, від якого залежить наше майбутнє життя".

Доповідь Валерія Писаренка: Ukraine_Greening of the Energy Sector

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*