ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко:Процес створення Антикорупційного суду буде заблокований цього тижня

05.02.2018

Процедура ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд не розпочнеться і цього тижня. Про це повідомив народний депутат України Валерій Писаренко на брифінгу в парламенті.

За словами парламентаря, причина – відсутність порядку денного сесії.

"Якщо цього тижня ми розпочнемо розгляд закону у комітеті, то, можливо, наступного пленарного тижня ми зможемо вийти на голосування у першому читанні ", - прогнозує Валерій Писаренко.

Також нардеп вважає, що на голосування впливає й той факт, що в парламенті досі немає єдиної думки щодо процедури підбору суддів Антикорупційного суду.

"Як-то кажуть, диявол криється в деталях! Саме у цьому є найбільша користь або потім проблема утворення такого суду", - додав Писаренко.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*