ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко проти дискримінації української медичної освіти на міжнародному рівні

13.06.2017

Сирія, Ірак, Ліван, Палестина та деякі інші країни повністю або частково припинили визнавати дипломи українських медичних вищих навчальних закладів, заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час наради на тему навчання іноземців у медичних вишах України 11 травня.

На думку народного депутата України Валерія Писаренка, така ситуація може завдати суттєвої шкоди міжнародному освітньому іміджу України, що призведе до відтоку іноземних студентів з країни.

"Держава зацікавлена створювати всі необхідні умови для якісного та комфортного навчання в Україні іноземних студентів. Адже, окрім фінансової складової даного питання, навчання іноземних студентів в Україні сприяє швидкій міжнародній інтеграції нашої країни, а за умов всезростаючої міжнародної конкуренції на ринку освіти - підвищенню якості надання освіти та розвитку інфраструктури, як самих навчальних закладів, так і міст, в яких вони розташовані", - зазначив нардеп.

Як представник студентської столиці України, міста Харкова, Валерій Писаренко звернувся до міністра освіти Лілії Гриневич з проханням вжити всіх заходів, щоб недопустити дискримінації національної медичної освіти на міжнародному рівні.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*