ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко просить Уряд збільшити фінансування Національної академії медичних наук України

26.05.2017

Збільшити фінансування закладів Національної академії медичних наук України для забезпечення їх повноцінної діяльності просить Уряд народний депутат України Валерій Писаренко.

Відповідне звернення парламентар направив на ім’я прем’єр-міністра України і зазначив, що сьогодні бюджетні державні установи Національної академії медичних наук України не в змозі самостійно компенсувати рівень недофінансування.

«Державне фінансування у 2017 році забезпечує лише 3545% необхідного фонду оплати праці, на оплату комунальних послуг виділено близько 2025% від потреби, на медикаменти - лише 10% і зовсім відсутні видатки на харчування пацієнтів», - пояснює депутат.

За словами Писаренка, дефіцит фінансування НАМН відображається не тільки на обслуговуванні хворих, а й на науковій роботі. Адже клініки академічних інститутів — не тільки лікувальні, а насамперед — наукові підрозділи, оскільки саме в них розробляють нові та вдосконалюють наявні методи діагностики, лікування і профілактики найпоширеніших хвороб людини.

«Значна кількість працівників НАМН переходить на часткову зайнятість. Дехто звільняється і шукає роботу у приватних клініках України або в інших країнах. Національна наука втрачає наукові та медичні кадри», - додає нардеп.

Писаренко переконаний, держава не має права допустити знищення медичної науки, видатних наукових медичних шкіл, провідних клінік та масових звільнень наукових працівників.

«Національна академія медичних наук має бути гордістю держави. Адже саме завдяки світлим розумам України у небо злетів перший у світі вертоліт, найбільший у світі літак "Мрія", був розроблений штучний супутник землі. А також з'явились перші рентген, гіпсова пов'язка, годинник – глюкометр для діабетиків, кінескоп, вугільний комбайн та багато інших корисних речей, без яких зараз не може обійтися ціла планета», - резюмував Писаренко.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*