ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко просить підвищити зарплату працівникам закладів охорони здоров’я

24.04.2018

Щоб зупинити масовий відтік з України кваліфікованих працівників закладів охорони здоров’я народний депутат України Валерій Писаренко наполягає на підвищенні їм розміру оплати праці.

Про це йдеться у депутатському запиті на ім’я прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

У документі Валерій Писаренко зазначає, що уряд задекларував підвищення зарплати лікарям, проте сьогодні молодший медичний персонал та лікарі отримують практично однакові суми.

До того ж, профспілки працівників охорони здоров’я України вже неодноразово зверталися до Уряду з проханням усунути «зрівнялівку» між кваліфікованою та некваліфікованою працею медичних працівників.

За словами політика, фінансування видатків на оплату праці медичних працівників закладів Харківської області сьогодні передбачено лише на рівні 70%. Одночасно з цим відсутня медична субвенція. Харківська область не отримала 350 млн. грн., Харків - понад 250 млн. грн.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*