ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко просить не допустити скорочення доходів бюджету Харкова

06.06.2018

Народний депутат Валерій Писаренко звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням не допустити скорочення інвестиційних видатків територіальної громади Харкова.

Причина депутатського запиту - законопроект №8124 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні", внесений Кабінетом Міністрів.

За словами політика, урядовий документ передбачає скасування пайової участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту. А це призведе до значних щорічних втрат місцевих бюджетів. Лише Харків недоотримає близько 17 млн. гривень, що складає 17,5% доходів бюджету розвитку міста.

"Кабінет Міністрів не надав належних фінансово-економічних розрахунків та пропозицій щодо джерел покриття втрат доходів місцевих бюджетів, що суперечить частині 3 статті 142 Конституції України, згідно з якої витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою",- йдеться у запиті Писаренка до Гройсмана.

Депутат запевняє, що запропонована Кабінетом Міністрів ініціатива не знайде підтримки в парламенті. Тому просить уряд переглянути та представити доопрацьований законопроект після консультацій з органами місцевого самоврядування щодо збалансованості бюджетів місцевих громад.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*