ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко просить Кабмін включити «Хімію» до спеціальностей з підвищеною стипендією

15.05.2017

Включити «Хімію» до Переліку спеціальностей, для яких встановлюються підвищені академічні стипендії. З таким проханням народний депутат України Валерій Писаренко звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

"Сьогодні розміри стипендій у вищих навчальних закладах визначено постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1047. Крім того, студенти, які навчаються за найбільш пріоритетними для розвитку науки та промисловості України спеціальностями отримали право на отримання академічних стипендій у підвищеному розмірі. Проте, на жаль, серед цих спеціальностей "Хімія" відсутня", - йдеться в депутатському зверненні.

За словами Валерія Писаренка, його увагу на питання стимулювання абітурієнтів до вступу на хімічні факультети ВНЗ України звернула Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

«Сьогодні не існує жодної сфери життя в країні, яка не мала б ставлення до продуктів хімічного виробництва - побут, медицина, металургія, видобуток нафти і газу та ін. Виходячи з цього, немає ніяких сумнівів, що підготовка студентів-хіміків також потребує державної підтримки», - пояснили проблему студенти.

Валерій Писаренко підтримав студентський потенціал і акцентував у зверненні до Кабміну, що "більшість висококваліфікованих фахівців-хіміків у пошуках гідної оплати праці залишають країну. Тому відповідна підтримка студентів буде сприяти не тільки розвитку хімічної галузі, а й розвитку економіки країни в цілому".

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*