ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко пропонує карати за порушення на виборах у 10 разів суворіше

01.05.2018

Збільшити штрафи у 10 разів та посилити кримінальну відповідальність за порушення, пов’язані з виборчим процесом, пропонує народний депутат України Валерій Писаренко.

Політик зареєстрував проект закону щодо посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства, який є альтернативним тому, що вніс Кабінет Міністрів України.

Валерій Писаренко повністю підтримує ініціативу Кабміну, проте вважає, що покарання мають бути суворішими, тому всі штрафи за порушення виборчого права потрібно збільшити у 10 разів.

Зокрема, пропонується встановити, що передвиборна агітація, яка супроводжується наданням виборцям, підприємствам, організаціям грошей, товарів, послуг, робіт, пільг, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних та нематеріальних активів карається штрафом від 8 500 грн. до 13 600 грн.

Порушення порядку ведення передвиборної агітації, агітації під час підготовки і проведення референдуму з використанням засобів масової інформації буде коштувати від 1 700 грн. до 8 500 грн.

Супроводження офіційних повідомлень у період виборчого процесу коментарями, що мають агітаційний характер - від 8 500 грн. до 17 000 грн.

Ненадання відповідному суб'єкту виборчого процесу, щодо якого поширено інформацію, яку він вважає недостовірною, можливості оприлюднити відповідь щодо такої інформації – від 17 000 грн. до 25 500 грн.

Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше одного разу, незаконне вкидання виборчих бюлетенів чи бюлетенів для голосування на референдумі - від 17 000 грн. до 51 000 грн.

А ось за підкуп виборця нардеп передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років або позбавленням волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 5 років. За прийняття такої пропозиції - штраф від 17 000 грн. до 51 000 грн. або виправні роботи на строк до двох років чи позбавлення волі на такий самий строк.

Крім того, Валерій Писаренко пропонує виокремити в окрему статтю положення щодо підкупу кандидата, який балотується на виборах (так звані технічні кандидати), та підвищити, у порівнянні з пропозицією Уряду, відповідальність за таке правопорушення:

- за надання такої пропозиції - обмеженням волі на строк до 4 років або позбавленням волі на строк до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 5 років;

- за прийняття - штраф від 34 000грн. до 68 000грн., виправні роботи на строк до 2 років або позбавлення волі на такий самий строк.

Є і нововведення в проекті закону парламентаря.

Валерій Писаренко вважає, що необхідно штрафувати за розповсюдження недостовірних або наклепницьких відомостей про кандидата.

Законопорушник заплатить від 8 500 грн. до 13 600 грн. або, якщо закон порушив посадовець, штраф становитиме від 13 600 грн. до 17 000грн.

Адміністративна відповідальність передбачена і за використання не за цільовим призначенням коштів з державного бюджету, виділених на фінансування статутної діяльності політичної партії. За такі дії доведеться викласти від 11 900 грн. до 17 000 грн.

Також політик пропонує законодавчо врегулювати питання щодо покарання за використання під час виборчих перегонів у комерційній та соціальній рекламі прізвищ чи портретів кандидатів у Президенти України, депутати, назв чи символіки партій.

За таке порушення штрафуватимуть від 8 500 грн. до 13 600 грн. За його повтор протягом року доведеться заплатити  25 500 грн.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*