ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко про створення гідних умов для отримання освіти в Україні

20.12.2018

Валерій Писаренко: "Точну цифру висококваліфікованих фахівців і вчених, які їдуть з України, сьогодні не може назвати ніхто. Однак мова йде про тисячі талановитих людей, які допомагають розвитку економіки інших країн. І якщо міграція викладачів - трудова, то безперервний відтік студентів позбавляє Україну майбутнього. Ця вкрай неприємна тенденція пов'язана з якістю та комфортом освіти.

Сьогодні, підтримавши законопроект № 9425, ми надали можливість освітнім інституціям поліпшити свої умови роботи.

Ми вважаємо, парламент не повинен зупинятися на цій ініціативі. Нам необхідно впроваджувати нові стандарти, щоб українські студенти після навчання могли нормально працювати і конкурувати у світі."

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*