ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко про соціальні ініціативи на сесійний тиждень

05.02.2018

Народний депутат України Валерій Писаренко під час виступу на Погоджувальній раді керівників фракцій ВР озвучив робочі пропозиції на поточний сесійний тиждень:

"1. Ми наполягаємо на розгляді проекту Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» -4185.

Сьогодні ці жінки просто героїчними зусиллями "вибивають" статус, на який заслуговують, не кажучи вже про належну їм одноразову грошову допомогу.

2. Друга наша пропозиція – внести до порядку денного законопроект 6063.

У ньому пропонується:
- переглянути соціальні виплати для родин з дітьми,
- підвищити у 1,5-2 рази виплати при народженні дитини, на що чекають тисячі українських родин,
- повернути безкоштовне харчування для школярів молодших класів, пільговий проїзд для учнів та студентів.

3. Також ми закликаємо парламент розглянути ще три законопроекти – 6292, №5654 та 4186.

Один із них – 6292 – передбачає підвищення соціальних виплат для чорнобильців, перегляд пенсійного забезпечення та пільг для тих, хто постраждав внаслідок аварії на ЧАЕС. Цей законопроект створювався спільно з чорнобильськими організаціями та підтримується ними.

Законопроект5654 – пропонує встановити мінімальний розмір стипендій та збільшити кількість тих, хто може їх отримувати. Таким чином ми відновлюємо соціальну справедливість та порушені права студентів. Головне - повертаємо норму про те, що розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій не може бути меншим, за прожитковий мінімум, а для здобувачів ступеня молодшого бакалавра - 2/3 п.м.

Законопроект 4186 - передбачає низку пільг для молодих спортсменів, які навчаються у вишах, професійно-технічних навчальних закладах денної форми навчання та беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Зокрема, ми пропонуємо звільняти їх від занять для підготовки до участі в змаганнях.

4. Поза увагою парламенту залишається велике і важливе питання переселенців.

Сьогодні в Україні майже 1,5 мільйона переселенців з Донбасу та Криму. Протягом останніх років Уряд неодноразово приймав різні стратегії та рішення стосовно переселенців, однак проблеми, з якими вони стикаються, так і залишаються не вирішеними.

Я пропоную визначити окремий пленарний день, на якому ми заслухаємо позицію Уряду з цього питання, а також комплексно розглянемо усі законопроекти, які є надзвичайно важливими для вирішення проблем внутрішньо переміщених українців."

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*