ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко про "кота у мішку" та медицину за бортом

07.11.2017

Шановні колеги!

У мене до вас питання: "Як часто в магазині вам підсовують зіпсований товар? Як часто вас обважують, обдурюють?" Думаю, не так часто, як звичайних людей, обманюють до, під час і після виборів.

"Кіт у мішку" - це вже стандартний подарунок, який отримує кожен українець в результаті виборів. І це вже навіть нецікаво.

Я вам більше скажу: за 26 років люди втомилися від ВИБОРЧИХ ІГОР БЕЗ ПРАВИЛ.

Люди хочуть нарешті отримати законне право обирати та голосувати за тих, кого знають і кому довіряють.

Тому виборче законодавство - це вже не просто вибір окремих людей, це вимога всіх українців. Давайте її не ігнорувати!

Тож, шановні депутати, сьогодні історичний день не тільки для парламенту, а й для всієї України.

Ми з вами маємо унікальний шанс нарешті розпочати виборчу реформу: попрощатися із застарілою корупційною змішаною системою та раз і назавжди запровадити прозорі, цивілізовані і головне ефективні з точку зору селекції правила гри на виборах.

Ми повинні знайти політичну волю і проголосувати за Виборчий Кодекс з пропорційною системою та відкритими списками:

  • - Це чесно та відповідально перед людьми, тому що ми обіцяли.
  • - Це кінець корупції.
  • - Це кінець оптовому бізнесу з продажу місць у партійних списках.
  • - Кінець виборам «під себе».
  • - Кінец фальсіфікаціям та можливсті використовувати адміністративний ресурс!

Я не ідеалізую відкриті списки, не покладаю на них місію «вже завтра змінити все». Але відкриті списки з часом допоможуть сформувати здорову систему.

Де буде і партійна відповідальність за програму, і якість політичних рішень, і заземленість депутатів до своїх людей.

Для того, щоб люди могли усвідомлено та обізнано делегувати когось у владу, виборчий процес повинен бути принаймні відкритим для вибору. І що важливо, шановні колеги, часовий ресурс для системних змін у виборчому законодавстві майже вичерпано. За всіма міжнародними стандартами, вони мають відбутися - не пізніше ніж за рік до початку виборчого процесу!

RU<span class='num'>6</span>_<span class='num'>3</span><span class='num'>1</span><span class='num'>2</span><span class='num'>2</span>

Ми також закликаємо парламент врахувати зміни до державного бюджету та Бюджетного Кодексу - до його прийняття, а не в середині наступного року.

Ми підготували пропозиції і маємо велику надію, що Уряд почує регіони. За нашими розрахунками, тільки Харків сьогодні потребує близько 2 мільярдів гривень цільових субвенцій з держбюджету на наступний рік. Це велика сума. І місто може просто не витримати такого фінансового тягаря.

Тож , щоб не допустити бюджетного колапсу - ми внесли відповідні поправки до держбюджету. А вчора побачили, які з наших пропозицій Верховна Рада доручила Уряду врахувати.

Одним словом – медицина за бортом! Практично всі наші ініціативи, спрямовані на покращення та підтримку здоров’я харків’ян - відхилені.

У Кабінеті Міністрів Бюджет вважають чесним і реалістичним.

А хіба це чесно? - залишити без необхідного фінансування програму лікування на цукровий та нецукровий діабет!

Це справедливо? - зовсім не врахувати необхідність санаторного лікування хворих на туберкульоз та дітей і підлітків з соматичними захворюваннями!

Ми дуже здивовані тим, що сьогодні, ані у проекті закону «Про Державний бюджет на 2018 рік», ані у законопроектах, що впливають на бюджетний процес не передбачена медична субвенція місту Харкову на надання первинної медичної допомоги населенню.

Так, я знаю, що фінансування первинної ланки медицини виділене в окрему державну бюджетну програму. Але сьогодні медична реформа - заблокована - тож, проведення такого розподілу передчасне!

Я даю вам 100-відсоткову гарантію це призведе до недофінансування медичних закладів, які надають первинну допомогу. Зокрема, у Харкові - на 270 млн. гривень.

Тож, депутатська група «Партія «Відродження» звертається з вимогою ще раз розглянути всі пропозиції, які ми подали. Це не просто цифри з голови. Це життєво необхідні регіонам субвенції.

Не важко здогадатися, якщо регіони не отримають додаткового фінансування – будуть масово відміняться пільги. До того ж, скромні видатки на систему охорони здоров'я можуть призвести не лише до погіршення ситуації в медицині, а й до соціального вибуху.

Ми вкотре закликаємо Уряд та Керівництво МОЗ згадати про людей!

Виправте ситуацію, поки ще є час! Соціальна сфера - не місце для експериментів!

Сформуйте серйозний державний кошторис, який людям не доведеться називати бюджетом руйнування. Руйнування тих залишків системи охорони здоров'я, які ще якимось дивом збереглися.

Дякую!

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*