ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко представляє Україну на ЕКСПО-2017

11.06.2017

Народний депутат України Валерій Писаренко взяв участь у відкритті Міністерської конференції і Восьмого Міжнародного форуму «Забезпечення сталого розвитку енергетики», які організовані під егідою Міжнародної виставки ЕКСПО-2017 «Енергія майбутнього».

Ці перші великі події включені до графіку найбільш значущих заходів ЕКСПО і пройдуть на полях виставки з 11 по 14 червня.

Міністерська конференція і форум проводяться урядом Казахстану і асоціацією KAZENERGY за підтримки 5 регіональних комісій ООН (ЄЕК, ЕСКАТО, ЕСКЗА, ЕКА, ЕКЛАК). Серед партнерів конференції та форуму - авторитетні міжнародні організації, в тому числі UNDP, UNDESA, SE4ALL, IRENA, IEA, IEC, UNIDO та інші.

У церемонії відкриття взяли участь виконавчий секретар Економічної та соціальної комісії ООН для Азії і Тихого океану (ЕСКАТО) Шамшад Ахтар, виконавчий секретар Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН) Ольга Алгаерова, помічник Генерального секретаря ООН, помічник адміністратора ПРООН, директор регіонального бюро країн Європи і СНД, Генеральний комісар ООН для ЕКСПО-2017 Джихан Султаноглу.

Представитель оон

На фото Валерій Писаренко з Ольгою Алгаеровою (друга з ліва).

Основними темами форуму і  Міністерської конференції організатори вибрали енергетичну безпеку, торгівлю та інфраструктура, взаємозв'язок енергії, клімату і продовольства, а також розвиток відновлюваної енергетики в регіональному контексті.

У перший день події учасники діалогу прийшли до єдиної думки про те, що перехід до надійного енергопостачання в майбутньому буде мати фундаментальний вплив на якість життя всього людства, проте залишиться недосяжним без технологічних проривів та інновацій.

Також, у ході роботи конференції, ООН підтримала ідею президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, яку він запропонував світовій спільноті, створити Міжнародний центр з розвитку "зелених" технологій та інвестиційних проектів.

Важливим підсумком роботи Міністерської конференції стане прийняття міністерської заяви з низкою конкретних заходів щодо забезпечення досягнення цілей глобального порядку денного на період до 2030 року. Міністерська заява увійде в основу маніфесту цінностей ЕКСПО - основного підсумкового документа виставки.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*