ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко порівняв прийнятий Виборчий Кодекс зі стаціонарним телефоном

10.11.2017

Різниця між Виборчим Кодексом, який прийняли, і Кодексом, який потрібно було прийняти, така ж сама, як між стаціонарним і мобільним телефонами. Заявив народний депутат Валерій Писаренко в ефірі "Право на владу" на  телеканалі "1+1".

На думку політика, між Виборчими Кодексами  велика часова прірва.

"Документ, який повинен закріпити, яким чином буде жити та розвиватися країна, мусить відповідати вимогам часу і очікуванням людей ", - зазначив Писаренко.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*