ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко: Політики не готові змінити виборчу систему

10.11.2017

Виборчий кодекс, за який проголосувала Верховна Рада, є підтвердженням того, що політики не готові змінити виборчу систему. Про це під час ефіру програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив народний депутат, автор альтернативного проекту  Виборчого кодексу Валерій Писаренко.

За його словами, у момент розгляду провладного Виборчого кодексу у парламенті було не більше 20 народних депутатів, які мали змогу ознайомитись з його змістом. Тому 226 голосів в результаті голосування за цей законопроект стали для багатьох несподіванкою.

Валерій Писаренко  впевнений, якщо Виборчий кодекс в існуючому варіанті буде остаточно ухвалений, він перетворить виборчий процес на «Спортлото»,  і  люди  в результаті виборів отримають "кота в мішку".

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*