ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко наполягає на зміненні Кодексу газорозподільних систем

07.06.2018

Положення Кодексу газорозподільних систем суперечать нормам чинного Закону №5722-д "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу ", - заявив народний депутат України Валерій Писаренко.

Політик вимагає привести документ у відповідність до вимог чинного законодавства і з цією метою вже звернувся до голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

"Закон передбачає, що загальнобудинковий лічильник газу може бути встановлений лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку. У разі ненадання такої згоди припинення розподілу природного газу таким споживачам забороняється. Разом з тим, згідно з положеннями Кодексу газорозподільних систем, споживачі не мають права відмовитись від встановлення загальнобудинкового приладу обліку газу. У випадку відмови - розподіл природного газу таким споживачам припиняється.", - йдеться у запиті депутата.

Таким чином, за словами Валерія Писаренка, положення Кодексу суперечать нормам Закону, в результаті чого виникає колізія, що може ускладнити реалізацію норм чинного законодавства.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*