ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко: Метро в Харкові-це нові робочі місця, це розвиток економіки міста

30.01.2019

Валерій Писаренко: "Наша команда сьогодні робить все, щоб Харків не потребував фінансування для розвитку міського метрополітену. Для цього, як виділяються ресурси з державного бюджету, так ми шукаємо  й підтримку у міжнародних фінансових організацій, програми кредитування.

Метрополітен - це комфорт харків'ян, це здатність дістатися в будь-який кінець міста за короткий проміжок  часу. Це нові робочі місця і розвиток економіки міста. "

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*