ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко ініціює впровадження зони вільної торгівлі між Україною та КНР

11.06.2017

Створення зони вільної торгівлі між Україною та Китаєм ініціює народний депутат України Валерій Писаренко.

Парламентар звернувся до прем’єр–міністра України Володимира Гройсмана з проханням розпочати переговорний процес між Україною та КНР щодо впровадження зони вільної торгівлі та вжиття для цього усіх заходів передбачених міжнародними угодами та національним законодавствам.

На думку Писаренка, створення зони вільної торгівлі допоможе збільшити приплив китайських інвестицій та активізувати двостороннє торговельно-економічне співробітництво.

"Україна – експортно-орієнтована економіка. А отже, чим більше ринків збуту вона має, тим більш захищеною вона може почуватися і тим міцнішою стає. Китай - друга за величиною економіка світу, володіє значним інвестиційним потенціалом і має найбільший у світі золотовалютний резерв. Лібералізація торгівлі з КНР може істотно змінити всю українську економіку", - зазначив депутат.

Писаренко також вважає, що Угода відкриє нові можливості, як для китайських виробників, так і для українських. Тож, у зверненні до прем’єр–міністра України парламентар запропонував об’єднати зусилля Парламенту та Уряду задля досягнення більшої продуктивності роботи на шляху реалізації зазначеної мети.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*