ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко ініціює створення Національного реєстру хворих на рідкісні захворювання

23.04.2018

Вирішити проблему своєчасного та безперебійного забезпечення орфанних хворих ліками допоможе створення Національного реєстру хворих на рідкісні захворювання, - вважає народний депутат України Валерій Писаренко.

З відповідним депутатським запитом парламентар звернувся на адресу прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

"Часті перебої з поставками ліків негативно відображаються на якості життя хворих. Якщо пацієнту вже почали давати медикаменти, припиняти терапію не можна, інакше людина переносить симптоми хвороби з муками та болями.", - говорить нардеп.

Створення Реєстру, на думку політика, дасть можливість забезпечити довічну підтримку хворих на орфанні захворювання через спеціально створений для цього цільовий бюджет.

Також Валерій Писаренко просить Кабінет Міністров збільшити розмір медичної субвенції місцевим бюджетам для лікування пацієнтів із рідкісними захворюваннями.

"У Харківському обласному бюджеті на 2018 рік закладено 3,5 мільйона гривень на медичну субвенцію для закупівлі ліків для хворих на орфанні захворювання, коли потрібно понад 30 мільйонів гривень", - пояснює нардеп.

За словами парламентаря, подібна ситуація й в інших містах України, тому проблема фінансової допомоги від держави на придбання ліків - це вже питання життя і смерті.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*