ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко ініціює створення комплексної державної програми з фінансування кохлеарної імплантації

12.07.2018

Впровадження загальнодержавної цільової програми по фінансуванню хворих на сенсоневральну глухоту ініціює народний депутат Валерій Писаренко. З відповідним запитом політик звернувся до очільника уряду Володимира Гройсмана.

"Забезпечення дітей кохлеарними імплантами здійснюється за державною програмою в Інституті отоларингології ім. Коломійченка відповідно до черги. Проте відсутність необхідного фінансування не дає можливості враховувати оптимальний вік для проведення кохлеарної імплантації, а дороговартісність не дозволяє батькам самостійно придбати імплант", - зазначив Валерій Писаренко.

До того ж, за словами депутата, цільова програма з фінансування хворих на сенсоневральну глухоту повинна включати не тільки оплату за імплантаційне слухопротезування, а й безкоштовну систематичну заміну зовнішньої частини системи кохлеарної імплантації через кожні 5 років, реабілітацію та забезпечення всіх пологових будинків обладнанням для скринінгу слуху немовлят, щоб своєчасно визначити діагноз.

"Встановити імпланти мало, потрібно все життя після операції підтримувати таких людей технічними засобами (мовними процесорами та комплектуючими). Інакше гроші, передбачені на кохлеарні операції, будуть марно втрачені. Без подальшого обслуговування мовних процесорів та вчасної заміни мовного процесора людина залишається глухою та ізольованою від світу", - додав політик.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*