ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Валерій Писаренко: Альтернативна енергетика-безальтернативне майбутнє для всієї планети

15.12.2016

«Альтернативна енергетика - це безальтернативне майбутнє для всієї планети. Мені, як людині, що народилася в Україні, хотілося б, щоб і моя країна стала частиною цього майбутнього. Тому розвиток відновлювальних джерел енергії - це саме той стандарт, навколо якого ми будуватимемо наше майбутнє», - так народний депутат України, віце-голова групи експертів з відновлюваної енергетики та   групи експертів з енергоефективності Комітету зі сталої енергетики ЄЕК ООН Валерій Писаренко привітав учасників міжнародного семінару «Нові можливості для розвитку сталої енергетики в Україні».

На правах організатора заходу, разом із REN21 та UNECE, Валерій Писаренко дав старт дискусії щодо залучення інвестицій приватного сектору в сталу енергетику.

<span class='num'>0</span><span class='num'>3</span><span class='num'>7</span><span class='num'>6</span>

«Вочевидь, без рішучих кроків і прийняття кардинальних заходів досягти бажаних показників неможливо. Виправити ситуацію могли б масштабні інвестиції в галузь, здійснювати які необхідно вже сьогодні. За розрахунками фахівців, у розвиток відновлюваної енергетики необхідно вкласти 9,5 млрд.євро», - зазначив депутат.

????????????????????????????????????

Впродовж двох днів учасники семінару розроблять рекомендації українському уряду, як удосконалити механізм стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії на законодавчому рівні.

На думку Валерія Писаренка, «обов'язково потрібно переглянути термін підключення до мереж в Україні.  Як мінимум, скоротити його вдвічі – з 281- го до 140 днів».

«Рівень розвитку країни визначається не доходом на душу населення і навіть не рівнем задоволеності її жителів. Він у тому - наскільки для держави важливі глобальні виклики цивілізації. І наскільки вона бере участь у їх вирішенні», - резюмував політик.

????????????????????????????????????

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*