ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ВЕБ-СТАТТІ

Українці в топ-500 компаній Східної Європи

13.09.2016

Компанія Deloitte опублікувала свіжий рейтинг топ-500 найбільших компаній Східної Європи. Єдиною економікою, що скоротилася, в регіоні стала українська.

Українське представництво в списку найбільших компаній Східної та Центральної Європи продовжує танути. У новий рейтинг 500 найбільших, складений Deloitte, увійшли 29 українських компаній і два банки. Рік тому в нього потрапили 32 компанії та  три банки. У рейтингу 2014 року було 53 представника України, три - в першій десятці.

Найбільшим в регіоні знову став польський нафтовий концерн Орлен з виручкою 21 млрд євро. Лідер серед українських підприємств - Метінвест - ще рік тому впевнено тримався в топ-10. Зараз металургійний холдинг Ріната Ахметова опустився на 13 місце з виручкою 6,1 млрд євро.

Місця в новому рейтингу втратили МТС Україна, Центренерго, Донецьксталь, Євраз-Суха Балка, JTI Україна і Нікопольський феросплавний завод. Проте є і новачки - авіакомпанія МАУ, Державна продовольча зернова корпорація і фармдістрібьютор BaDM.

У цілому, виручка українських підприємств, що потрапили в топ-500, скоротилася за рік на 17,4%, до 47,3 млрд євро.

Лідерами по динаміці зростання в регіоні стали Чехія (на 4,6%), Румунія (3,8%), Польща (3,6%) та Угорщина (2,9%). "Маючи значну частку (74%) в загальній кількості підприємств, ці країни мали значний позитивний вплив на загальні результати цьогорічного рейтингу. Економічне зростання в Литві і Хорватії було нижче - 1,6%. Хоча відновлення відбувалося практично в усьому регіоні, єдиною країною, чия економіка продовжувала скорочуватися в минулому році, стала Україна ", - відзначають дослідники Deloitte.

Як змінилися позиції українських компаній в черговому рейтингу Deloitte читайте в ЛІГА.net

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*