ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ КНИГИ

Українські проекти, які популяризують читання

16.09.2016

Редакція IT-Mama розповідає про шість київських проектів, які займаються популяризацією читання серед дітей.

Моя Книжкова Полиця

«Моя Книжкова Полиця» – радість для батьків та дітей. Сказати, що це просто книжковий магазин було б абсолютно неправильно, тому «Полицю» сміливо можна назвати дитячим літературним простором, в якому панує атмосфера казки і затишку. Творці поставили цілком виправдану мету - зібрати під одним дахом якомога більше гарної дитячої літератури і зробити її доступною для читачів. Крім роботи в якості інтернет-магазину і простору на Пушкінській 7«Моя Книжкова Полиця» дуже багато сил приділяє дитячим читанням, інтерактиву та презентаціям.

Кожні вихідні тут проходить «Книжкова субота» - безкоштовні читання цікавих дитячих книжок. Можна влаштуватися на затишній канапці, замовити чашку какао і слухати захоплюючу казку разом з малюком.

Полицю» часто навідуються автори дитячих та підліткових книг з читаннями своїх новинок, так що дитина зможе не тільки першою почути нову історію, а й взяти автограф у улюбленого письменника.

<span class='num'>1</span><span class='num'>2</span><span class='num'>7</span><span class='num'>1</span><span class='num'>7</span><span class='num'>7</span><span class='num'>0</span><span class='num'>1</span>_<span class='num'>9</span><span class='num'>9</span><span class='num'>1</span><span class='num'>1</span><span class='num'>0</span><span class='num'>9</span><span class='num'>6</span><span class='num'>6</span><span class='num'>7</span><span class='num'>6</span><span class='num'>4</span><span class='num'>4</span><span class='num'>3</span><span class='num'>9</span><span class='num'>6</span>_<span class='num'>6</span><span class='num'>8</span><span class='num'>5</span><span class='num'>3</span><span class='num'>2</span><span class='num'>5</span><span class='num'>2</span><span class='num'>5</span><span class='num'>0</span><span class='num'>9</span><span class='num'>5</span><span class='num'>5</span><span class='num'>4</span><span class='num'>8</span><span class='num'>6</span><span class='num'>2</span><span class='num'>5</span><span class='num'>6</span><span class='num'>8</span>_n

Букмоль

Букмоль вже давно вийшов за рамки просто літературного клубу і став повноцінним літературним рухом про дитячу літературу. У форматі дитячих читань«Букмоль» тепер працює не тільки в Києві, а й у Львові, так що незабаром варто очікувати появи безкоштовних івентів і в інших містах.

У столиці читання проходять регулярно в найприємніших і затишних кав'ярнях міста: Хармсе, Aroma Espresso Bar, Vintage Coffee Room. Деякі проходили навіть у благодійних магазинах, міських пляжах і парках відпочинку.

Всі заходи об'єднує одне - затишні групи до 15-ти осіб, доступність (потрібно тільки зареєструватися) і захоплюючі казки українською мовою, часто в перекладі від самого літературного клубу.

<span class='num'>1</span><span class='num'>0</span><span class='num'>0</span><span class='num'>3</span><span class='num'>5</span><span class='num'>1</span><span class='num'>0</span>_<span class='num'>5</span><span class='num'>3</span><span class='num'>6</span><span class='num'>3</span><span class='num'>4</span><span class='num'>8</span><span class='num'>2</span><span class='num'>3</span><span class='num'>3</span><span class='num'>1</span><span class='num'>1</span><span class='num'>2</span><span class='num'>9</span><span class='num'>8</span><span class='num'>2</span>_<span class='num'>3</span><span class='num'>5</span><span class='num'>4</span><span class='num'>8</span><span class='num'>9</span><span class='num'>1</span><span class='num'>7</span><span class='num'>4</span><span class='num'>9</span>_n

Крім того, у «Букмоль» є чудовий  сайт, який працює як повноцінний ресурс не тільки про літературу, а й містить афішу кращих подій для дітей, репортажі, авторські статті, поради (наприклад, як говорити з дітьми про смерть через літературу), розклад читань і багато іншого.

BaraBooka

Барабука – це простір української дитячої книги і займаються тут всім, що так чи інакше пов'язане з дитячою літературою. На сайті і сторінці Facebook можна знайти безліч корисної інформації: тут єанонси дитячих читань, а також інших літературних заходів - форумів, виставок, книжкових ярмарків і т.п.

Крім того, сайт працює як інтернет-журнал і довідник по дитячій літературі. Можна знайти статті відомих авторів і перекладачів, добірки книг для дітей будь-якого віку, новинки видавництв, інтерв'ю з батьками, відгуки про книжки від педагогів і психологів і багато іншого.

<span class='num'>1</span><span class='num'>0</span><span class='num'>9</span><span class='num'>9</span><span class='num'>5</span><span class='num'>5</span><span class='num'>5</span><span class='num'>5</span>_<span class='num'>4</span><span class='num'>9</span><span class='num'>2</span><span class='num'>1</span><span class='num'>9</span><span class='num'>0</span><span class='num'>9</span><span class='num'>9</span><span class='num'>0</span><span class='num'>9</span><span class='num'>3</span><span class='num'>1</span><span class='num'>6</span><span class='num'>6</span><span class='num'>0</span>_<span class='num'>3</span><span class='num'>4</span><span class='num'>3</span><span class='num'>6</span><span class='num'>4</span><span class='num'>4</span><span class='num'>2</span><span class='num'>6</span><span class='num'>6</span><span class='num'>1</span><span class='num'>0</span><span class='num'>6</span><span class='num'>1</span><span class='num'>0</span><span class='num'>4</span><span class='num'>6</span><span class='num'>2</span><span class='num'>3</span><span class='num'>2</span>_n

Книжкобус

Дивовижна ініціатива - справжній автобус, повний книг і інтерактиву, подорожує по дорогах України і дарує радість дітям. Будь-малюк може написати заявку і автобус повний розваг може приїхати до нього в школу або в сусідній парк!

Всередині «Книжкобуса» - мобільна бібліотека з дитячими книгами, медіаразвлеченій, сучасна техніка та інші радості, які обожнюють діти. Крім того, під час стоянки з «Книжкобуса» виноситься «зупинка» - стенд з електронною бібліотекою. Також навколо Книжкобуса проходять різні інтерактивні лекції, читання, поетичні вечори, презентації книг, зустрічі з авторами, вечірні кіноперегляди в парках, майстер-класи та багато іншого.

Окрема складова Книжкобуса - інтернет-освіта дітей і популяризація читання, в тому числі і електронних видань. Так, на гаджетах буде доступ до електронних книг, підручників і сайтів про літературу. В ігровій формі дітям пояснять, де і як можна придбати, безкоштовно завантажити, або прочитати онлайн-книгу.

<span class='num'>1</span><span class='num'>3</span><span class='num'>0</span><span class='num'>8</span><span class='num'>7</span><span class='num'>5</span><span class='num'>1</span><span class='num'>6</span>_<span class='num'>9</span><span class='num'>9</span><span class='num'>8</span><span class='num'>3</span><span class='num'>9</span><span class='num'>1</span><span class='num'>0</span><span class='num'>0</span><span class='num'>0</span><span class='num'>2</span><span class='num'>4</span><span class='num'>2</span><span class='num'>0</span><span class='num'>7</span><span class='num'>0</span>_<span class='num'>5</span><span class='num'>6</span><span class='num'>7</span><span class='num'>8</span><span class='num'>8</span><span class='num'>4</span><span class='num'>8</span><span class='num'>2</span><span class='num'>0</span><span class='num'>4</span><span class='num'>5</span><span class='num'>6</span><span class='num'>8</span><span class='num'>7</span><span class='num'>9</span><span class='num'>4</span><span class='num'>4</span><span class='num'>6</span><span class='num'>6</span>_n (<span class='num'>1</span>)

Чуланчик

На Пейзажній алеї, поруч з історичним музеєм, працює книжковий магазин «Чуланчик». Тут зібрані кращі дитячі книги та книжечки, видання для батьків, якісний нон-фікшн, книги про Київ, подарунки, ігри, головоломки та різні милі штуки. У магазині постійно проходять акції, знижки, роздають подарунки і оновлюють асортимент якісної дитячою літературою.

У «Чуланчику» є окрема секція дитячої нон-фікшн літератури, де можна підібрати освітні та цікаві матеріали для дитини.

Але найцікавіше - «Чуланчик» це не тільки книги і смачна кава, а ще й безліч ініціатив для дітей, в тому числі у співпраці з Історичним музеєм! Всі події анонсуються на сторінці в  Facebook.

#Книголав

#Книголав – це літературно-видавничий проект, який покликаний популяризувати читання з самого раннього віку. Його ідея не тільки в констатації користі читання і проблем, пов'язаних з падінням його популярності в Україні. Проект надихає реальним прикладом людей, які досягли успіху і на яких хочеться рівнятися.

Для маленьких кніголаверов команда проекту регулярно готує добірки літератури для дітей на сайті #Книголав, а на офиційній сторінці  регулярно оновлюється рубрика під хештегом маленькій_кніголавер, де зібрані поради про те, як робити щеплення малюкам любов до читання, вибирати для них книги і занурювати їх в захоплюючий літературний світ.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*