ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

У штаб-квартирі ООН у Женеві відкрилася експозиція "Chernobyl. Inside."

18.01.2017

У штаб-квартирі ООН у Женеві відкрилася інтерактивна експозиція "Chernobyl. Inside.", присвячена 30-й річниці Чорнобильської катастрофи та завершенню насування безпечного конфайнменту на 4-й енергоблок Чорнобильської АЕС.

Ініціатор та організатор виставки - народний депутат України, віце-голова бюро Групи експертів з відновлюваної енергетики та віце-голова бюро Експертної групи з енергоефективності Комітету зі сталої енергетики ЄЕК ООН Валерій Писаренко.

Мета проекту "Chernobyl. Inside." - продемонструвати наслідки ядерної катастрофи та  підкреслити наскільки масштабні вони для людства.

«Чорнобиль вибухнув не в Україні. Він вибухнув на планеті Земля. Тому що для радіації немає меж, від неї немає порятунку. Кожна атомна електростанція на планеті - це червона кнопка. Ніхто не знає, коли вона буде натиснута знову. Скільки ще доль має бути принесено в жертву, щоб ми зрозуміли - наш порятунок - у переході на енергію сонця, вітру, біомаси. Відновлювана енергія - це біла кнопка для людства », - каже Валерій Писаренко.

Експозиція складається з двох фотопроектов українських художників: «Коли не ясний гріх, дорожче немає провини ...» Юрія Косіна та «Prypyat Mon Amour» Аліни Руді.

На виставці також представлений віртуальний документальний фільм про Чорнобиль «Chernobyl VR» від польських розробників з компанії The Farm 51.

Одягнувши VR-окуляри, можна відправитися в інтерактивну подорож і побачити новий конфайнмент в Чорнобилі - грандіозну інженерну конструкцію вищу за статую Свободи і більше стадіону Уемблі, погуляти покинутою школою, парком розваг та іншими об'єктами у Прип'яті.

Експозиція в Палаці Націй ООН триватиме до 21 січня 2017 року.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*