ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ВЕБ-СТАТТІ

У Києві з'явиться перший в Україні "розумний" квартал

19.09.2016

У Києві на вулиці Мельникова з'явиться Living Lab — перший в Україні smart-квартал, який буде оснащений найкращими технологіями для комфортного життя в місті. Як пише Аin.ua., проект запустять восени, а основні роботи планується закінчити навесні наступного року, повідомляє ain.ua. Після цього "розумна" вулиця буде доповнюватися новими технологіями.

<span class='num'>5</span>-<span class='num'>5</span>

16 вересня в Києві презентували проект модернізації парку ім. Котляревського та ділянки вулиці Мельникова до метро Лук’янівська. Планують повністю перебудувати дорожні комунікації – обладнати велодоріжку, встановити «розумні» сучасні світлофори, що запобігають утворенню заторів, енергоефективні ліхтарі на сонячних батареях, системи освітлення пішохідних переходів, а також модерну дорожню розмітку.

<span class='num'>4</span>-<span class='num'>2</span>

Вулицю зроблять доброзичливою для жителів міста з особливими потребами: встановлять датчики для незрячих, пандуси, з’їзди і ліфти для людей з обмеженою мобільністю. Крім цього, підземні переходи і парк ім. Котляревського обладнають тривожними кнопками і камерами спостереження.

<span class='num'>6</span>-<span class='num'>3</span>

Також планують озеленити вулиці і парк ім.Котляревського, встановити систему сортування сміття, «розумні» лавки і зупинки з сонячними батареями і можливістю підзарядки гаджетів, мережі електрозаправок і сенсори екологічного стану вулиць.

<span class='num'>7</span>-<span class='num'>2</span>

Точна кількість нововведень і їх суть буде обговорюватися з жителями району. «Наша сьогоднішня зустріч – це початок діалогу. Цей діалог буде продовжуватися на вулиці і в онлайні у вигляді опитувань, щоб люди могли сказати, як вони бачать цей простір, цей парк. І все зміни будуть відбуватися саме відповідно до побажань людей.Саме тому сьогодні це концепт, а не проект», – розповіла на презентації Living Lab Ярослава Бойко, співкоординатор Kyiv Smart City. Відібрані проекти, які будуть реалізовані в рамках вулиці, будуть презентовані окремо.

Фінансувати модернізацію вулиці будуть з різних джерел. Зокрема, очікують, що компанії будуть тестувати на ній свої технологічні розробки.

«Капітальний ремонт скверу ми планували робити за бюджетні кошти, враховуючи ті напрацювання, які будуть рекомендовані командою. А компанії, які захочуть презентувати свої напрацювання на цій вулиці, повинні робити це за свій рахунок», – пояснив Олег Гаряга, голова Шевченківської райдержадміністрації. Бізнес може приєднатися до проекту, заповнивши форму на сайті.

Smart Street - одна з ініціатив Kyiv Smart City, що почала роботу в 2015 році. У столиці вже працює кілька проектів, реалізованих в різний час: наприклад, запущена зовсім недавно «Поліклініка без черг», відкритий бюджет Києва і більше десятка інших ініціатив.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*