ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ВЕБ-СТАТТІ

Три тренди, які змінять світову енергетику

07.09.2016

Відомий американський підприємець Пітер Діамандіс на сайті Singularity HUB розповідає про три технології, які будуть визначальними у розвитку енергетики в найближчі два десятиліття. Це сонячна енергія, батареї та електричні транспортні засоби.

Сонячна енергія. За 88 хвилин 470 ексаджоулей сонячної енергії досягає поверхні Землі. Це стільки енергії, скільки людство споживає за рік. За 112 годин, тобто менш ніж за п'ять днів, сонце виділяє 36 зеттаджоулей енергії. Це стільки енергії, скільки міститься у всіх розвіданих запасах нафти, вугілля і природного газу на планеті. «Якщо людство зможе акумулювати хоча б одну десяту відсотка від всієї сонячної енергії, що падає на Землю, ми змогли б отримати в шість разів більше енергії, ніж ми споживаємо в усіх формах сьогодні», - пише Диамандис.

Так як сонячна енергія доступна тільки протягом світлового дня, людству потрібний прорив в області її акумулювання і збереження. Діамандіс перераховує п'ять тенденцій, які допоможуть зберігати енергію - літій-іонні батареї, масове виробництво, потокові батареї, сховища стисненого повітря, система оплати енергії в залежності від часу доби.

Energy<span class='num'>1</span>

Як падають ціни на сонячні батареї та електромобілі

Energy<span class='num'>3</span>

Електромобілі. Протягом наступних двох десятиліть, вони, безсумнівно, будуть найдешевшим і найбільш широко поширеним транспортним засобом, каже Діамандіс. Приблизно до 2030 року електромобілі з дальністю понад 200 миль коштуватимуть дешевше, ніж найдешевший автомобіль, проданий в США в 2015 році. Основним фактором, що визначає зниження вартості, є те, що електрокари за своєю природою більш прості пристрої, у яких є лише 10% рухливих частин бензинових транспортних засобів, а значить, їх буде дешевше випускати і обслуговувати.

Повністю статтю Діамандіса про перспективи розвитку нової енергетики можна прочитати тут.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*