ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ КНИГИ

Світ у 2050 році

15.06.2016

автори: Даніел Франклін, Джон Ендрюс

В есе, що склали цей збірник, дається прогноз на майбутнє в самих різних сферах - від розвитку соціальних медіа до поширення релігії. Укладачі та редактори книги - Деніел Франклін, який очолює редакторську групу і відділ бізнесу журналу The Economist, і Джон Ендрюс - журналіст, що пише для цього видання протягом 30 років.

Оскільки всі 20 авторів друкуються в журналі The Economist, їх статті відрізняються єдністю стилю і спільністю концептуального підходу. Ніхто не зможе гарантувати точність будь-якого передбачення, але в цілому автори статей, володіючи глибокими знаннями в різних областях, пропонують компетентні прогнози щодо того, які сили і тенденції визначатимуть обличчя світу в 2050 році.

В результаті складається мозаїчна, але захоплююча картина недалекого майбутнього , що дозволяє зробити корисні висновки. Автори дуже просто роз'яснюють складні питання, а перехресні посилання підсилюють синергетичний вплив збірки. Прочитавши один з есе, ви неодмінно захочете перегорнути сторінку - і не зможете відірватися від наступного.

<span class='num'>2</span><span class='num'>0</span><span class='num'>5</span><span class='num'>0</span>

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*