ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ВЕБ-СТАТТІ

Сонячні дахи Ілона Маска

30.08.2016

Глава автомобільної компанії Tesla Ілон Маск нещодавно придбав оператора сонячної енергетики SolarCity і заявив, що буде розробляти нову ідею на ринку чистої енергії - сонячні дахи.

«Це не якась річ на даху, це і є дах», - заявив він.

elon-musk-shrug

Оглядач Vox Девід Робертс розмірковує про те, чому ідея злиття компанії з виробництва електрокарів з виробником сонячних батарей була сприйнята з іронією, як якщо б об'єдналися виробники посудомийних машин і газонокосарок. Також автор згадує про другу частину генерального плану Tesla Motors, оприлюдненої місяцем раніше, і приходить до висновку, що сонячні дахи повністю йому відповідають. По-перше, електрика стає все більш споживчим продуктом. По-друге, Маск збирається випускати не просто продукти (дахи), а платформи, засновані на чистій енергії. І по-третє, це його типова логіка - створювати ринки там, де їх ще немає.

Повний аргумент Робертса можна прочитати за посиланням.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*