ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Президент зняв санкції зі Світлани Євдокімової, яку сплутали з однофамілицею з Криму

20.06.2018

Президент України зняв персональні санкції з уродженки Тернопільскої області, мешканки Харкова Світлани Євдокімової.

Своїм указом Петро Порошенко затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони України про скасування обмежень. Відповідний документ опублікований на сайті глави держави.

Виключити із санкційного списку Світлану Євдокімову вдалося лише після особистого звернення до Президента народного депутата Валерія Писаренка.

До цього жінка зверталася до найвищих державних органів влади, проте ніхто не реагував.

У травні 2017 року Світлана Євдокімова потрапила під санкції РНБО. У жінки заблокували активи, рахунки і зарплатну картку.

Пізніше з’ясувалося, що через однакові ініціали харків'янку сплутали з мешканкою Криму, яка значиться у "чорному списку" антитерористичної бази даних "Миротворця".

Помилку виправили, проте майже рік Світлана Євдокімова прожила під санкціями за іншу людину.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*