ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ КНИГИ

Почни з "Чому?"

31.05.2016

автор: Саймон Сінек

Успішна компанія починається не з мільйонних інвестицій, вона починається з питання «ЧОМУ?», - впевнений автор бестселера "Почни з питання" Чому? "Саймон Сінеко.

abefbf<span class='num'>8</span>ffc<span class='num'>2</span><span class='num'>3</span><span class='num'>2</span><span class='num'>8</span><span class='num'>9</span>be<span class='num'>1</span><span class='num'>7</span>fbd<span class='num'>0</span>ed<span class='num'>8</span><span class='num'>1</span><span class='num'>1</span><span class='num'>7</span><span class='num'>1</span><span class='num'>1</span>d

Є лідери і компанії, що користуються популярністю і мають певний успіх. А є ті, які здатні надихати інших і вести за собою. Останнім вдається це завдяки тому, що вони знають, ЧОМУ існують. Вони мають високі цілі, кидають виклик суспільству, вони знають, ЧОМУ роблять свою справу. Книга "Почни з питання" Чому? " присвячена історіям людей і компаній, які змінили світ.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*