ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Парламент може скасувати перевірку фактичного місця проживання переселенців для виплати пенсій

24.07.2018

Скасувати перевірки за місцем фактичного проживання внутрішньо переміщених осіб для отримання ними пенсій та соціальних виплат пропонує народний депутат України Валерій Писаренко.

"Перевірки, які стали основою для пенсійних виплат, перетворилися на проблему для пенсіонерів і прив’язали їх до помешкань. Пенсія є власністю людини, а не допомогою від держава, тому ніхто не може її забрати. А держава забирає пенсії у переселенців. Хоча вони мають таке ж право на пенсію, як і пенсіонери з підконтрольних територій. Бо все життя сплачували відрахування до Пенсійного фонду", - пояснює свою ініціативу парламентар.

Так, у зареєстрованому законопроекті "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо гарантування конституційного права внутрішньо переміщених осіб на свободу пересування (№8630), Валерій Писаренко пропонує вилучити положення, які обмежують переселенців у праві самостійно обирати де жити, працювати та куди мандрувати.

До того ж, процес фізичної ідентифікації за місцем вимушеного проживання політик називає принизливим і дискримінаційним для громадян України, які покинули свої домівки в результаті збройного конфлікту на сході країни.

А норма закону, яка припиняє виплату пенсії у разі відсутності людини за вказаною адресою понад 60 днів (а з дозволу підрозділу з питань соціального захисту населення понад 90 днів), за словами Валерія Писаренка, порушує Конституцію України.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*