ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

НКРЕКП змінить Кодекс газорозподільних систем, як запропонував Валерій Писаренко

15.06.2018

Кодекс газорозподільних систем України буде змінено відповідно до Закону №5722-д "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" в частині порядку встановлення лічильників споживачам природного газу.

Тобто норми, які регламентують встановлення загальнобудинкових лічильників та припинення подачі природного газу споживачам, які відмовляються від його встановлення, будуть ідентичні.

А саме, загальнобудинковий лічильник газу встановлюється лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку. У разі ненадання такої згоди - газ не відключається.

Про це повідомила голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко у листі – відповіді на депутатський запит Валерія Писаренка.

"Пропозиції, надані у вашому депутатському запиті, щодо внесення змін до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.20152494, будуть опрацьовані під час роботи з удосконалення нормативно-правових актів",  - зазначила Кривенко.

Нагадаємо, що Валерій Писаренко звернувся до НКРЕКП з проханням виправити правову колізію і привести Кодекс газорозподільних систем України у відповідність до вимог чинного законодавства.

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*