ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ

Міненерго запропонувало ООН організувати в Україні IX Міжнародний форум зі сталої енергетики

02.11.2016

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, за пропозицією народного депутата Валерія Писаренка, звернувся до керівництва Європейської економічної комісії ООН з проханням визначити дату проведення в Україні у 2018-му році IX Міжнародного форуму "Енергія для сталого розвитку".

«З огляду на високий рівень форуму, уряд України направить запрошення посадовим особам високого рівня, відповідальним за енергетику та сталий розвиток у країнах, які належать до регіону ЄЕК ООН», - йдеться в листі-зверненні.

Глава Міненерго також підтримав ініціативу Валерія Писаренка організувати в Україні міжнародну зустріч міністрів з питань енергетики під егідою ООН.

«Ми пропонуємо, в рамках форуму, провести зустріч міністрів енергетики. Це дозволить створити платформу для дискусій між урядами іноземних держав і учасниками енергетичного ринку», - написав Ігор Насалик.

Міністр попросив включити до порядку денного форуму обговорення наукових досягнень в галузі чистої енергії та дискусію на тему "економіка безнафтової епохи".

Письмо Минэнерго

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*