ВАЛЕРІЙ ПИСАРЕНКО

Електронний лист до громадської приймальні народного депутата України

Шановний відвідувач сайту!

Відповідь на Ваше електронне звернення Ви отримаєте відразу, як тільки воно буде отримано та оброблено фахівцями громадської приймальні народного депутата і Валерієм Писаренком особисто.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 61145, Харків, вул. Космiчна, 26, каб. 102, народному депутату України Валерію Писаренку.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати.

Прізвище

Ім'я

Ім'я по-батькові

Телефон

* E-mail

Місто (смт, село)

* Тема

* Текст

Файли

Ви можете завантажити не більше 4-х файлів

ВСІ ВЕБ-СТАТТІ

Маленька країна з великими ідеями

30.08.2016

У сучасному світі люди чекають від держави не тільки економічного зростання і будівництва нових торгових центрів, а й турботи про екологію.

Протягом останніх 20 років питання навколишнього середовища, енергетики та клімату вирішувалися за закритими дверима - люди, на яких прийняті рішення впливали в першу чергу, були відсторонені від цього процесу. При формуванні політики законодавці виходили з критеріїв технократичної доцільності, а інтереси простих людей ігнорувалися або просто забувалися. Чистота повітря, відновлювальна енергетика та озеленення, як правило, приносилися в жертву, так як вважалися занадто дорогими, що створюють бізнесу додаткові труднощі і, в кінцевому підсумку, що завдають шкоди економіці.

Але зараз все змінилося - громадянське суспільство стає активним учасником дискусій щодо екології навколишнього середовища, особливо в країнах, що розвиваються. Жителі по всьому світу вимагають від своїх урядів прислухатися до них в питаннях екології, і зробити їх потреби пріоритетом.

Як побудувати суспільство без викопного палива? Розповідаючи про рідну  Коста-Ріці, як про взірець рішучих дій задля охорони довкілля й відновлювальних джерел енергії, захисниця клімату Моніка Арая окреслює сміливе бачення світу, де в усіх галузях використовують чисту енергію.

Дивіться повний виступ Моніки Арая на TED:

Підпишіться на новини

Ім’я
E-mail*